Transmisje



buttonMed 2021

Parafia

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA
pw. Najświętszego Serca Jezusa

22-600 Tomaszów Lubelski,
ul. Lwowska 52
tel. 84 664-43-73

REGON: 040065273
NIP: 921-13-77-195

Numer konta Bank PEKAO SA
w Tomaszowie Lubelskim

44 1240 2832 1111 0000 3297 2876

Jerycho 2021

Niedziela /21.03.2021/ REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Godzina Nabożeństwo Zaproszeni do modlitwy
8:00 Msza Św. Transmisja
9:00 - 9:30 Czuwanie Uczestnicy Mszy Św.
9:30 Msza Św. Transmisja
10:30 - 11:30 Czuwanie Uczestnicy Mszy Św.
11:30 Msza Św. Transmisja
13:00 Msza Św.
dla dzieci
Transmisja
14:00 - 15:00 Czuwanie ul. Kościuszki 32, 34
ul. Jana Pawła II 16, 18, 20
15:00 - 16:00 Koronka Piotr i Leonia Korczyńscy z grupą adoracyjną.
16:00 Msza Św. Transmisja
17:00 - 18:00 Czuwanie III Zakon św. Franciszka
18:00 Msza Św. Transmisja
19:00 - 20:00 Czuwanie Straż Eucharystyczna
20:00 - 21:00 Czuwanie Księża i Siostry zakonne
21:00 - 22:00 Apel Legion Maryi
22:00 - 23:00 Czuwanie KOŁO RÓŻAŃCOWE: ŚW. ANNY
23:00 - 24:00 Czuwanie Czuwanie Wspólnoty „Przyjaciół Oblubieńca” z ks. Łukaszem

Poniedziałek /22.03.2021/ REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Godzina Nabożeństwo Zaproszeni do modlitwy
24:00 - 2:00 Czuwanie Grupa Modlitewna od Matki Bożej
2:00 - 3:00 Czuwanie II Grupa Modlitewna od Matki Bożej
3:00 - 4:00 Czuwanie Rycerze Kolumba
4:00 - 6:00 Czuwanie Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa
6:00 - 8:00 Czuwanie Franciszkański Zakon świeckich
8:00 Msza Św. Transmisja
9:45 Msza Św.
dla dzieci
Transmisja
11:30 Msza Św. dla młodzieży Transmisja
13:00 - 14:00 Czuwanie ul. Jana Pawła II 3, 13
14:00 - 15:00 Czuwanie ul. Jana Pawła II 5, 7
15:00 - 16:00 Koronka Piotr i Leonia Korczyńscy z grupą adoracyjną.
16:00 Msza Św. Transmisja
17:00 - 18:00 Czuwanie Koła Żywego Różańca
18:00 Msza Św. Transmisja
19:00 - 20:00 Czuwanie Ulice Chocimska, Piekarska, Piłsudskiego
20:00 - 21:00 Czuwanie Ulice Żwirki i Wigury, Ordynacka, Siwa Dolina
21:00 - 22:00 Apel Legion Maryi
22:00 - 23:00 Czuwanie ul. Matejki 2, 4, 5, 6, 8
23:00 - 24:00 Czuwanie ul. Rejtana 3, 5, 7, 9, 11, 13, 19 i domy jednorodzinne.

Wtorek /23.03.2021/ REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Godzina Nabożeństwo Zaproszeni do modlitwy
24:00 - 2:00 Czuwanie Grupa Modlitewna od Matki Bożej
2:00 - 4:00 Czuwanie II Grupa Modlitewna od Matki Bożej
4:00 - 6:00 Czuwanie Franciszkański Zakon świeckich
6:00 - 8:00 Czuwanie Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa
8:00 Msza Św. Transmisja
9:45 Msza Św.
dla dzieci
Transmisja
11:30 Msza Św. dla młodzieży Transmisja
13:00 - 14:00 Czuwanie ul. T. Zamojskiego domy jednorodzinne i bloki: 37, 39, 41
14:00 - 15:00 Czuwanie ul. Jana Pawła II 14, 15, 22
15:00 - 16:00 Koronka Piotr i Leonia Korczyńscy z Zespołem "Perełki"
16:00 Msza Św. Transmisja
17:00 - 18:00 Czuwanie Rycerze Kolumba
18:00 Msza Św. Transmisja
19:00 - 20:00 Czuwanie Aleja Sportowa 6A, 6B; ul. Rybickiego
20:00 - 21:00 Czuwanie ul. Jana Pawła II 11
21:00 - 22:00 Apel Legion Maryi
22:00 - 23:00 Czuwanie ul. Rejtana 2, 4, 6
23:00 - 24:00 Czuwanie ul. Słowackiego; Mickiewicza; Sienkiewicza 1, 6

Środa /24.03.2021/ SPOWIEDŹ REKOLEKCYJNA

Godzina Nabożeństwo Zaproszeni do modlitwy
24:00 - 2:00 Czuwanie Grupa Modlitewna od Matki Bożej
2:00 - 4:00 Czuwanie II Grupa Modlitewna od Matki Bożej
4:00 - 6:00 Czuwanie Franciszkański Zakon świeckich
6:00 - 8:00 Czuwanie Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa
8:00 Msza Św. Transmisja
9:45 Msza Św.
dla dzieci
Transmisja
11:30 Msza Św. dla młodzieży Transmisja
13:00 - 14:00 Czuwanie Ul. Asnyka, Literacka, Łukasińskiego, Minora, Maziarnia
14:00 - 15:00 Czuwanie ul. Kościuszki 1, ul Lwowska 48
15:00 - 16:00 Koronka Piotr i Leonia Korczyńscy z Zespołem "Perełki"
16:00 Msza Św. Transmisja
17:00 - 18:00 Czuwanie Koła Żywego Różańca
18:00 Msza Św. Transmisja
19:00 - 20:00 Czuwanie ul. Kościuszki domy jednorodzinne; ul. Lwowska 42
20:00 - 21:00 Czuwanie ul. Jana Pawła II 27
21:00 - 22:00 Apel Legion Maryi
22:00 - 23:00 Czuwanie ul. K. Zygmunta 5, 7; ul. Kaczyńskiego domy jednorodzinne
23:00 - 24:00 Czuwanie ul. Lwowska 39, 56, 56 i domy jednorodzinne do ul. św. Wojciecha

Czwartek /25.03.2021/ Jerycho

Godzina Nabożeństwo Zaproszeni do modlitwy
24:00 - 2:00 Czuwanie Grupa Modlitewna od Matki Bożej
2:00 - 4:00 Czuwanie II Grupa Modlitewna od Matki Bożej
4:00 - 6:00 Czuwanie Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa
6:30 Msza Św. Transmisja
7:00 Msza Św. Transmisja
8:00 - 9:00 Czuwanie KOŁO RÓŻAŃCOWE: ŚW. ANNY
9:00 - 10:00 Czuwanie KOŁO RÓŻAŃCOWE: ARKA PRZYMIERZA
10:00 - 11:00 Czuwanie KOŁO RÓŻAŃCOWE: RÓŻA DUCHOWNA
11:00 - 12:00 Czuwanie KOŁO RÓŻAŃCOWE: KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO
12:00 - 13:00 Czuwanie KOŁO RÓŻAŃCOWE: ŚW. BARBARY
13:00 - 14:00 Czuwanie KOŁO RÓŻAŃCOWE: ŚW. S. FAUSTYNY
14:00 - 15:00 Czuwanie KOŁO RÓŻAŃCOWE: ZWIASTOWANIA NMP
15:00 - 16:00 Koronka Piotr i Leonia Korczyńscy z Zespołem "Perełki"
16:00 - 17:00 Czuwanie Apostolstwo Dobrej Śmierci
17:00 - 18:00 Czuwanie KANDYDACI DO BIERZMOWANIA
18:00 Msza Św. Transmisja
19:00 - 20:00 Czuwanie KOŁO RÓŻAŃCOWE: MATKI BOŻEJ TOMASZOWSKIEJ
20:00 - 21:00 Czuwanie KOŁO RÓŻAŃCOWE: MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ
21:00 - 22:00 Apel Legion Maryi
22:00 - 23:00 Czuwanie Rycerze Kolumba
23:00 - 24:00 Czuwanie KOŁO RÓŻAŃCOWE: MB NIEPOKALANIE POCZĘTEJ

Piątek /26.03.2021/ Jerycho

Godzina Nabożeństwo Zaproszeni do modlitwy
24:00 - 2:00 Czuwanie Grupa Modlitewna od Matki Bożej
2:00 - 4:00 Czuwanie II Grupa Modlitewna od Matki Bożej
4:00 - 5:00 Czuwanie Franciszkański Zakon świeckich
5:00 - 6:00 Czuwanie Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa
6:30 Msza Św. Transmisja
7:00 Msza Św. Transmisja
8:00 - 9:00 Czuwanie KOŁO RÓŻAŃCOWE: ŚW. ANNY
9:00 - 10:00 Czuwanie KOŁO RÓŻAŃCOWE: ARKA PRZYMIERZA
10:00 - 11:00 Czuwanie KOŁO RÓŻAŃCOWE: RÓŻA DUCHOWNA
11:00 - 12:00 Czuwanie KOŁO RÓŻAŃCOWE: KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO
12:00 - 13:00 Czuwanie KOŁO RÓŻAŃCOWE: ŚW. BARBARY
13:00 - 14:00 Czuwanie KOŁO RÓŻAŃCOWE: ŚW. S. FAUSTYNY
14:00 - 15:00 Czuwanie KOŁO RÓŻAŃCOWE: ZWIASTOWANIA NMP
15:00 Koronka Piotr i Leonia Korczyńscy z grupą adoracyjną
15:30 Droga Krzyżowa Dzieci
17:00 Droga Krzyżowa Dorośli
18:00 Msza Św. Transmisja
19:00 - 20:00 Czuwanie KOŁO RÓŻAŃCOWE: MATKI BOŻEJ TOMASZOWSKIEJ
20:00 - 21:00 Czuwanie KOŁO RÓŻAŃCOWE: MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ
21:00 - 22:00 Apel Legion Maryi
22:00 - 23:00 Czuwanie KOŁO RÓŻAŃCOWE: MB NIEPOKALANIE POCZĘTEJ
23:00 - 24:00 Czuwanie Rycerze Kolumba

Sobota /27.03.2021/ Jerycho

Godzina Nabożeństwo Zaproszeni do modlitwy
24:00 - 2:00 Czuwanie Grupa Modlitewna od Matki Bożej
2:00 - 4:00 Czuwanie II Grupa Modlitewna od Matki Bożej
4:00 - 6:00 Czuwanie Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa
6:30 Msza Św. Transmisja
7:00 Msza Św. Transmisja
9:00 Msza Św. UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE JERYCHA
Msza Św. w intencji wszystkich uczestników Jerycho. Transmisja