TransmisjebuttonMed 2021

Parafia

PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA
pw. Najświętszego Serca Jezusa

22-600 Tomaszów Lubelski,
ul. Lwowska 52
tel. 84 664-43-73

REGON: 040065273
NIP: 921-13-77-195

Numer konta Bank PEKAO SA
w Tomaszowie Lubelskim

44 1240 2832 1111 0000 3297 2876

Zbiórka na respirator


Drodzy Parafianie


W związku z Epidemią Koronawirusa w naszej Ojczyźnie i Regionie, Rycerze Kolumba z Tomaszowa Lubelskiego pragną zwrócić się do mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego i okolic o wsparcie finansowe inicjatywy pod hasłem "Respirator dla Szpitala w Tomaszowie Lubelskim."

Oddział zakaźny w Tomaszowie Lubelskim przyjmuje pacjentów z podejrzeniem, jak i już zarażonych koronawirusem, z obszaru byłego województwa zamojskiego. Nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć dalszego rozwoju epidemii, jej zasięgu oraz tego, ile osób wkrótce może potrzebować wsparcia respiratora, który na chwilę obecną, jest jedynym narzędziem ratującym życie osób w ciężkim stanie.

Dlatego zwracamy się z prośbą do ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe naszego dzieła zakupu respiratora dla Szpitala w Tomaszowie Lubelskim. Ten bardzo wyczekiwany sprzęt nie jest tani, bo jego wartość szacuje się w granicach kilkudziesięciu tysięcy złotych, jednakże wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się uzbierać potrzebne środki na jego zakup. Dodam tylko, że dotychczas Rycerze Kolumba w Tomaszowie przekazali personelowi oddziału zakaźnego niezbędne akcesoria, w tym, atestowane maseczki jak i materiały potrzebne do uszycia maseczek przez lokalne koła gospodyń.

Dziękujemy już teraz wszystkim ofiarodawcom i dziękujemy za rozpowszechniania naszej inicjatywy na terenie naszego Miasta i okolic.


SZCZĘŚĆ BOŻE – VIVAT JEZUS


Marcin Wojciechowski
Wielki Rycerz